Пенсіонерка з Волині, дорогою до якої вночі застрягла в полі «швидка», лікується з телевізора (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
Пенсіонерка з Волині, дорогою до якої вночі застрягла в полі «швидка», лікується  з телевізора (Відео)

Пані Зоя з Горохівщини.

Фото Суспільного.

Пенсіонерка з Волині, дорогою до якої вночі застрягла в полі «швидка», лікується з телевізора (Відео)

Жінку добре знають усі працівники районного центру швидкої допомоги. Медиків пенсіонерка викликає декілька разів на місяць.

Напередодні карета швидкої допомоги загрузла в багні у полі поблизу селища Сенкевичівка на Горохівщині. Медики їхали на виклик до постійної пацієнтки – 80-літньої Зої Сороки.

Про це йдеться в сюжеті Суспільного Волині.

Жінку добре знають усі працівники районного центру швидкої допомоги. Медиків пенсіонерка викликає декілька разів на місяць. Часто турбує біль у серці, до сімейного лікаря, каже жінка, не може додзвонитися, бо та на лікарняному.

«Приступ стенокардії вони не можуть зняти, «швидку» викликаю, то лікарі там. Телевізор – мій лікар. Що почула які таблетки на серце, я йду в аптеку. Купую і сама п’ю», – розповідає пенсіонерка в кухні сільської хати.

 

 

Карета швидкої застрягла не доїхавши до села, де живе пенсіонерка. На поміч покликали рятувальників. «Поки вони застрягали, я таблетки їла, поки доїла – закінчився приступ», - розповіла Зоя Сорока.

 Медиків пенсіонерка викликає декілька разів на місяць. Часто турбує біль у серці, до сімейного лікаря, каже жінка, не може додзвонитися, бо та на лікарняному.

 

Жінка викликала медиків і нині. «Дуже багато раз вона вже викликає і вона не може дочекатися коли її побачить сімейна медицина. Сімейний лікар каже їй, що вона хвора і не може її оглянути», - розповідає фельдшер Валентин Качур.

Погані дороги, в районі не лише в Сенкевичівці, -– розповів лікар з медицини невідкладних станів Валерій Міндюк. Крім того, кожної зміни медики потрапляють на хибні виклики.

«Є ще такі виклики, які до нас не відносяться, наприклад, вони вже навчилися викликати болі в серці, задихаються, пріоритет і ми їдемо, А коли приїжджаєш виявляється, що треба грубку розпалити або запалити газовий котел, бо люди одинокі», - каже лікар.

За зміну медики Горохівського відділення отримують до 20 викликів, 60 відсотків з них, зі слів лікаря Міндюка, не стосуються екстреної допомоги.

 

Джерело: Суспільне. Волинь.