У Польщі помер українець під час затримання і застосування електрошокера поліцейськими - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 34.32
У Польщі помер українець під час затримання і застосування електрошокера поліцейськими

Інцидент у Польщі.

Фото yavp.pl.

У Польщі помер українець під час затримання і застосування електрошокера поліцейськими

Коли надягнули наручники, йому різко погіршало. Спроби надати медичну допомогу виявилися марними – чоловік швидко помер

Прокуратура розслідує обставини смерті громадянина України під час його затримання поліцейськими.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на radiolodz.pl, інцидент стався в ніч з 15 на 16 листопада в Бжезинскому повіті (Лодзьке воєводство).

Попередньо відомо, що українець повинен був сидіти вдома на карантині, однак порушив цю умову. Більше того, він намагався проникнути в чужі двори, після чого господарі викликали поліцію. 

Чоловік повинен був сидіти вдома на карантині, однак порушив цю умову. Більше того, він намагався проникнути в чужі двори, після чого господарі викликали поліцію. 

З інформації прокуратури випливає, що порушник поводився агресивно й кидав у бік правоохоронців різні предмети, а на додачу дістав ножа й спробував напасти з ним на поліцейського. Аби заспокоїти чоловіка, правоохоронці застосували сльозогінний газ, однак результатів це не принесло. Тоді в хід пішов електрошокер.

 

Коли на українця все ж надягнули наручники, йому різко погіршало. Спроби надати медичну допомогу виявилися марними: чоловік швидко помер.

Зараз прокуратура чекає на результати судмедекспертизи, щоб вияснити причини смерті громадянина України. Також аналізуються записи реєстратора, який був вмонтований в електрошокер, опитані свідки події. Внутрішнє розслідування проводить і поліція. Поки що все вказує на те, що правоохоронці не перевищили своїх повноважень під час затримання чоловіка.

Джерело: yavp.pl