На Рівненщині поліцмени відібрали у браконьєрів і випустили в Хрінницьке водосховище 15 кіло риби - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.50 € 34.15
На Рівненщині поліцмени відібрали у браконьєрів і випустили в Хрінницьке водосховище 15 кіло риби

Нічого собі!

Фото Національної поліції.

На Рівненщині поліцмени відібрали у браконьєрів і випустили в Хрінницьке водосховище 15 кіло риби

Було виявлено 19 сіток загальною довжиною 1700 метрів

З метою запобігання порушенням законодавства у сфері охорони водних біоресурсів та затвердженого спільного плану відпрацювань учора, 17 листопада, поліцейські Демидівського відділення поліції та державні інспектори рибоохоронного патруля провели рейд на Хрінницькому водосховищі, повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області.

За результатами відпрацювання було виявлено незаконне знаряддя лову, а саме — 19 сіток загальною довжиною 1700 метрів. Крім того, у них знаходилося близько 15 кілограмів риби, яку випустили у водоймі. 

Крім того, у них знаходилося близько 15 кілограмів риби, яку випустили у водойму. 

За результатами відпрацювання було виявлено незаконне знаряддя лову, а саме — 19 сіток загальною довжиною 1700 метрів. Крім того, у них знаходилося близько 15 кілограмів риби, яку випустили у водойму. 

Наразі інспектори рибоохоронного патруля відповідно до наданих їм повноважень встановлюють осіб, причетних до порушення правил рибальства, для притягнення їх до адміністративної відповідальності. Незаконне знаряддя лову знищене, про що складений відповідний акт.

Спільні відпрацювання поліцейських та рибоохоронного патруля проводитимуться і надалі.