Волинню мандрує чудотворний образ з Афону - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.00 € 33.72
Волинню мандрує чудотворний образ з Афону

Ікона, яка творить дива...

Фото протоієрея Андрія Мовчанюка.

Волинню мандрує чудотворний образ з Афону

Нині він перебуває у Новоставі, далі вирушить у Коршовець

Парафії Успіння Пресвятої Богородиці села Новостав Луцького районного деканату передано копію ікони Діви Марії з Дитятком «Відрада», повідомляє Волинська єпархія ПЦУ.

Декан протоієрей Володимир Присяжнюк із благочинним Свято-Успенського округу протоієреєм Андрієм Мовчанюком, настоятелем протоієреєм Романом Нестером та іншим духовенством урочисто зустріли реліквію, відслужили вечірню з акафістом. Про це повідомив о. Андрій у фейсбуці.

Чудотворний образ перебуватиме на парафії всього тиждень.

Чудотворний образ перебуватиме на парафії всього тиждень. Тому настоятель запрошує долучитися до спільних молитов перед святинею, які відбуваються щодня вранці та ввечері до 22 листопада (7.00 – водосвятний молебень, 19.00 – акафіст). Опісля святиню передадуть громаді Апостолів Петра й Павла в с. Коршовець.

Місце постійного перебування ікони «Відрада» (інша назва «Радість») – храм Преподобного Іова Почаївського в Луцьку на бульв. Дружби народів, 16. Її настоятель протоієрей Олександр Вронський привіз цей образ із Афону два роки тому як подарунок від ченців Ватопедського монастиря. За цей час зафіксовано декілька випадків зцілення після молитов перед нею.

Перед цією іконою моляться, зокрема, про дарування душевного спокою в скорботах та журбі, благають про зцілення від важких захворювань.