Учасниця «Хто хоче стати мільйонером» програла через питання про Україну - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.00 € 33.72
Учасниця «Хто хоче стати мільйонером» програла через питання про Україну

Аргентинка була дуже здивавона, дізнавшись, що не вгадала.

Фото: rusevik

Учасниця «Хто хоче стати мільйонером» програла через питання про Україну

Жінка не знала, на якому континенті знаходиться наша країна і втратила аж 20 тисяч доларів

Жінка, яка стала учасницею аргентинської програми «Хто хоче стати мільйонером», втратила всі гроші на питанні, що стосується України. Курйозним відео поділився в мережі український артист Потап. На своїй сторінці в Instagram виконавець поділився «шматочком» передачі, на якому учасниця шоу, вибравши підказку «50/50», так і не вгадала на якому материку знаходиться Україна.

Судячи по ролику, жінка була на питанні, який «коштував» 20 тисяч доларів, але втратила всі гроші.

Жінка вибирала між Європою і Африкою і схилилася до другого варіанту. Судячи по ролику, жінка була на питанні, який «коштував» 20 тисяч доларів, але втратила всі гроші.

Коли ведучий програми оголосив правильну відповідь, учасниця продовжувала стверджувати, що Україна знаходиться в Африці, не вірячи в те, що програла.

Цей фрагмент повеселив користувачів мережі: «Я б офігіла, якщо б відповідь була вірна», «Вчити географію потрібно», «Так їй і треба», «Походу, вона ще сперечається з ведучим, не може бути, що не в Африці», - пишуть у соціальній мережі.

Джерело: Comments.ua