Грип і ГРВІ: у трьох районах Волині підвищений рівень захворюваності - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
Грип і ГРВІ: у трьох районах Волині підвищений рівень захворюваності

Перевищення епідемічного порогу захворюваності свідчить про типовий та очікуваний для даної пори року підйом.

Фото volindses.com.ua.

Грип і ГРВІ: у трьох районах Волині підвищений рівень захворюваності

Епідпоріг по області в цілому не перевищений

Протягом останнього тижня в області захворіло понад 5,6 тис. волинян, із них 33% — це діти віком до 17 років (1,8 тис.). Близько одного відсотка від загальної кількості захворілих госпіталізовано. Серед них 80% – це дорослі особи. Летальних випадків за цей час виявлено не було. Про це інформує Волинський обласний лабораторний центр МОЗ.

Показник захворюваності в нинішньому епідемічному сезоні вищий від показника за аналогічний період минулого року на 10 %.  На сьогодні він становить 544 на 100 тисяч населення і вищий від середнього по Україні на 17%.

Епідемічний поріг в цілому по області не перевищено. Проте зареєстровано локальні перевищення у Володимир-Волинському районі (на 35%), Луцькому районі (на 17%) та Локачинському районі (на 12%).

Проте зареєстровано локальні перевищення у Володимир-Волинському районі (на 35%), Луцькому районі (на 17%) та Локачинському районі (на 12%).

Перевищення епідемічного порогу захворюваності свідчить про типовий та очікуваний для даної пори року підйом захворюваності.

З початку епідемічного сезону гострими респіраторними вірусними інфекціями вже перехворіло близько 41,6 тисяч мешканців області, що на 6,7 тис. більше ніж попереднього сезону.

З початку епідемічного сезону в області вакциновано 1255 осіб, із них 517 – це особи із групи ризику.

Для того, щоб уникнути зараження ГРВІ та грипом в період сезонного підйому захворюваності та, навіть, під час епідемії, важливо дотримуватись простих речей: зокрема, уникати скупчень людей аби зменшити кількість контактів, оскільки хворий є заразним навіть до появи симптомів. Крім того, важливо користуватися одноразовими масками. Маска ефективна, лише тоді, якщо вона прикриває рот і ніс, як тільки вона стане вологою чи забрудниться її потрібно замінити.