Оприлюднили номери телефонів, за якими можна дізнатися про хворих на COVID-19 волинян (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.15 € 34.16
Оприлюднили номери телефонів, за якими можна дізнатися про хворих на COVID-19 волинян (Відео)

Лікарі розкажуть про стан пацієнтів лише рідним.

Фото: wikimedia.org.

Оприлюднили номери телефонів, за якими можна дізнатися про хворих на COVID-19 волинян (Відео)

Станом на 24 листопада в ковідному госпіталі Волинської обласної клінічної лікарні, відомої як лікарні в Боголюбах, перебувало 124 хворих, з них на кисні 93 пацієнтів

У лікарні нагадують, що приймають лише важких хворих із підтвердженим ПЛР-тестом за наявності місць, про які лікарі швидкої мусять з’ясовувати заздалегідь. Про це інформує Андрій Гнатюк у фейсбуці. 

Також лікарі звертаються до родичів якнайменше телефонувати хворим на мобільні телефони, оскільки розмови можуть впливати на зниження сатурації.

Ще одне відділення, в якому 40 кисневих точок, відкрили в ковідному госпіталі Волинської обласної клінічної лікарні. Тобто це ще додаткові 40 місць для кисневозалежних хворих на коронавірус. Останніми тижнями цих місць украй не вистачало. Ремонт у відділенні адаптували до перебування пацієнтів. Палати розраховані на двох. У кожній є санвузол, гаряча й холодна вода. Методика лікування коронавірусу передбачає, що пацієнти не можуть без потреби виходити в коридор. Тому в кімнатах облаштували елементарні зручності для хворих.

Керівництво планує, аби якнайшвидше кисень під’єднати до всіх ліжок. 

Також лікарі звертаються до родичів якнайменше телефонувати хворим на мобільні телефони, оскільки розмови можуть впливати на зниження сатурації.

Консультацію надають лише найближчим родичам, і аж ніяк ні кумам, ні друзям.

Ковідний госпіталь Волинської обласної клінічної лікарні надав телефони відділень, куди родичі пацієнтів можуть телефонувати, щоби дізнатися про їхній стан. Консультацію надають лише найближчим родичам, і аж ніяк ні кумам, ні друзям. За цими телефонами не консультують про перебіг хвороби і методику лікування. На дзвінки відповідають лікарі, які перебувають на той час на чергуванні.

Отож, відділення №1 – реанімація – 79-39-22. Завідувач Філіпчук Юрій Сергійович.

Відділення №2 – 79-75-02. Завідувач Яковенко Олег Костянтинович.

Відділення №3 – 79-39-28. Завідувачка Данилкова Людмила Володимирівна.

Відділення №4 – 79-39-17. Завідувач Лопачак Олег Романович.

Відділення №5 – 79-39-29. Завідувачка Герус Ірина Леонідівна.

Приймальне відділення – 79-75-47. Завідувачка Романів Лілія Ярославівна.

Телефонувати в реанімацію можна орієнтовно з 8 до 9 години, з 13 до 15 і з 20 до 21. Лікарі відповідають, якщо є можливість.

В інші відділення можна телефонувати з 9 до 10 години, з 13 до 14 і з 20 до 22.

У різний час можуть відповідати різні лікарі, які перебувають на ротації.