Ремонт в інтернаті на Горохівщині, де обвалилася стіна, мають завершити до січня (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Ремонт в інтернаті на Горохівщині, де обвалилася стіна, мають завершити до січня (Відео)

Стіна руйнувалася 11 років.

Фото Суспільного.Волинь.

Ремонт в інтернаті на Горохівщині, де обвалилася стіна, мають завершити до січня (Відео)

У Горохівському психоневрологічному інтернаті о пів на п’яту ранку 25 листопада обвалилася стіна в прибудові. На момент руйнації в закладі перебували 115 мешканців та чотири працівників інтернату. Ніхто не постраждав

Будівля збудована 1932 року. З 1953 тут функціонує психоневрологічний інтернат. Зі слів директорки, стіна, яка обвалилася цього ранку, руйнується з 2009-го. Напередодні місцева підрядна будорганізація розпочала ремонт. Її керівник Олег Карпов каже, що роботи припинили, щойно помітили рух в проблемній стіні. Про це інформує Суспільне.Волинь.

В департаменті інфраструктури області кажуть: прибудову інтернату потрібно знести і збудувати нове приміщення. Згідно з проєктно-кошторисною документацією гроші є на ремонт усієї будівлі інтернату. Це — 3 мільйони 415 тисяч гривень, з яких і добудовуватимуть частину будівлі, де обвалилася стіна. Роботи обіцяють завершити до кінця року.

Гроші є на ремонт усієї будівлі інтернату. Роботи обіцяють завершити до кінця року.

За попередньою версією, будівля з самого початку була зведена із порушеннями, - розповів заступник директора департаменту інфраструктури облдержадміністрації Іван Корчук: «Немає ні штирів, ні чого. Крім того, видно що там роками протікала каналізація, ґрунт підмочений. Тому коли почали відкопувати, укріплювати фундамент поперек, то сталося те, що сталося».