Сьогодні у християн всього світу починається Різдвяний піст - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.94 € 31.90
Сьогодні у християн всього світу починається Різдвяний піст

Піст.

Фото ОГО.

Сьогодні у християн всього світу починається Різдвяний піст

Також сьогодні відзначають Міжнародний день Біблії

Різдвяний піст у православних розпочинається 28 листопада і закінчується 6 січня – у переддень Різдва. У католиків же цей піст називається Адвент. Дата події унікальна для кожного року. У 2020 році ця дата - 29 листопада і завершується 24 грудня. Також, cьогодні у світі відзначають Міжнародний день Біблії.

Тривалість Адвенту близько чотирьох тижнів, що включає, як правило, 4 неділі, іншими словами, 3 повні тижні з додаванням від 1 до 6 днів в залежності від того, на який день тижня припадає Різдво. Під час Адвенту в храмах вранці служать Святу Месу на честь Пресвятої Діви Марії.

Мета Різдвяного посту – духовне очищення через покаяння, молитву, стриманість у їжі та зустріч свята Різдва з чистою душею.

 

 

За релігійним календарем сьогодні 29 листопада віряни святкують день Святого апостола і євангеліста Матвія, який іменований також Левієм. Був митарем та коли почув голос Ісуса Христа: «Іди за Мною», залишив свою посаду і пішов за Спасителем. Згодом Матвій проповідував християнство і був страчений на території сучасної Грузії в римській фортеці Апасарос за проповідь. Традиційно Левія Матвія вважають автором Євангелія від Матвія, яке було написане арамійською мовою.

Що можна робити в Різдвяний піст

  • Робити добро і присікати негативні емоції та вчинки.
  • Пробачати образи.
  • Сплачувати борги, що накопичилися, і віддячити за надану колись допомогу.
  • Допомагати нужденним, хворим, тим, хто потрапив у біду.
  • Молитися всією сім'єю і регулярно відвідувати храм.
  • Проаналізувати свої діяння, подумати про гріхи і про їх спокуту.є
  • Приділити час читанню духовної літератури.
Джерело: Ого