У Японії внаслідок самогубств за місяць померло більше людей, ніж від коронавірусу за весь 2020 рік - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
У Японії внаслідок самогубств за місяць померло більше людей, ніж від коронавірусу за весь 2020 рік

Особливо в Японії зросла кількість самогубств серед жінок.

Фото ТСН.

У Японії внаслідок самогубств за місяць померло більше людей, ніж від коронавірусу за весь 2020 рік

Схоже, найбільше пандемія коронавірусу в Японії вплинула на жінок

За даними Національного поліційного агентства країни, лише у жовтні 2 153 японці наклали на себе руки. Водночас, за даними Міністерства охорони здоров’я, від початку пандемії в Японії зафіксували 2 087 пов'язаних із коронавірусом смертей.  Про це повідомляє ТСН з посиланням на CNN.

SARS-CoV-2, і, зокрема, масове безробіття, соціальна ізоляція та переживання можуть призвести до кризи психічного здоров'я. 

Тим часом експерти попереджають, що SARS-CoV-2, і, зокрема, масове безробіття, соціальна ізоляція та переживання можуть призвести до кризи психічного здоров'я. 

«У нас навіть не було локдауну, і вплив COVID дуже мінімальний у порівнянні з іншими країнами. Та все ж ми спостерігаємо таке велике збільшення кількості самогубств, - каже суїцідолог Мічіко Уеда. - Це говорить про те, що в інших країнах може спостерігатися подібне або навіть більше збільшення кількості самогубств у майбутньому».

Схоже, найбільше в Японії пандемія коронавірусу вплинула на жінок. Так, у жовтні кількість жительок, які вирішили звести рахунки з життям, зросла майже на 83% відносно цього ж місяця минулого року.  Для порівняння, кількість самогубств серед чоловіків зросла майже на 22% за цей же період часу.

Джерело: ТСН.