Курси НБУ $ 39.23 € 42.44
«Зоря» обіграла одного з лідерів англійської Прем'єр-ліги, але вилетіла з Ліги Європи

Українські футболісти сьогодні не осоромилися.

Фото twitter.com/FCZoryaOfficial.

В рамках передостаннього туру групового етапу Ліги Європи українська команда приймала «Лестер» і здобула мінімальну перемогу - 1:0

Єдиний гол в матчі на 84-й хвилині забив Аллахьяр Сайядманеш. При цьому іранському форварду, який вийшов на заміну, знадобилося лише 3 хвилини, щоб відзначитися, передає lb.ua.

До матчу підопічні Віктора Скрипника ще не втратили шансів вийти в плей-офф. Але для цього необхідно було виконання декількох умов.

Незважаючи на виліт з турніру, перемогу над четвертою командою Англійської Прем'єр-ліги безумовно можна занести «Зорі» в актив. Луганчани перед останнім туром покинули останнє місце в турнірній таблиці групи G.

Перша - це перемога «Зорі» в матчі з британською командою. Друга - втрата очок «Браги» в паралельному поєдинку проти АЕКа.

З першим завданням, багато в чому завдяки вальяжному «Лестеру», який в попередньому турі вже гарантував собі перше місце в групі, «мужики» впоралися.

А ось з другою умовою не зрослося - «Брага» здобула перемогу - 4:2.

Плюс команда Скрипника принесла в загальну скарбничку України цінні рейтингові очки.

Додамо, що останній тур пройде 10 грудня. Зоря зіграє в Португалії з «Брагою».