У волинських онлайн-медіа переважають негативні новини - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.94 € 31.90
У волинських онлайн-медіа переважають негативні новини

Найбільше  новин на промоніторених волинських сайтах було на тему криміналу, надзвичайних подій і ДТП – 28% від загальної кількості промоніторених новин.

Фото ілюстративне.

У волинських онлайн-медіа переважають негативні новини

Найбільше новин в регіональних онлайн-медіа стосуються кримінальної тематики, надзвичайних подій, ДТП і коронавірусу, найменше - темам прав людини, екології і війни на Сході. Такими є результати дослідження ГО “Інститут масової інформації”

За даними дослідження ІМІ, найбільш висвітлюваними в регіональних онлайн-ЗМІ є теми кримінальних та надзвичайних новин, пандемії/коронавірусу, соціальної тематики і політики, пише Перший. У стрічках регіональних сайтів, які досліджувалися експертами і експертками ІМІ, 26% новин стосуються криміналу, надзвичайних подій та ДТП, 19% - пандемії коронавірусу. Ще 15% новин присвячені соціальній тематиці, 13,5% - політичним процесам в країні та регіоні. Також по 6% новин припало на теми економіки/бізнесу і міжнародні новини. Спорту і розважальному контенту в новинах регіона були присвячені по 3% новин. Найменше в новинах писали про права людини (0,5%), екологію (1%) та війну на Сході/ООС (2% новин від загальної кількості публікацій).

Найбільше  новин на промоніторених волинських сайтах було на тему криміналу, надзвичайних подій і ДТП – 28% від загальної кількості промоніторених новин.

За результатами моніторингу, найчастіше публікують кримінальні новини та інформацію про надзвичайні події, в тому числі ДТП, онлайн-ЗМІ Одеси і Черкас (по 33%), Харкова і Херсона  (по 32%). Найменше новин про кримінал було опубліковано в новинних стрічках онлайн-ЗМІ Полтави і Донецька (15 і 14% відповідно). 

Тематика негативних новин у волинських медіа переважає над позитивними.   Найбільше  новин на промоніторених волинських сайтах було на тему криміналу, надзвичайних подій і ДТП – 28% від загальної кількості промоніторених новин. На другому місці – новини про пандемію і коронавірус, 20%, на третьому – соціальна тематика, 15,6%.