На Рівненщині педагог знущався з учнів через запізнення на уроки (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.94 € 31.90
На Рівненщині педагог знущався з учнів через запізнення на уроки (Відео)

Батьки обурюються відношенням викладача до дітей.

Фотоgreenpost.ua.

На Рівненщині педагог знущався з учнів через запізнення на уроки (Відео)

Такими методами виховання займається заступник директора місцевого ліцею

У Квасилівському професійному ліцеї, що на Рівненщині на уроках викладач у присутності інших учнів відкрито знущаються з підлітків.

Про це повідомили батьки учнів у Facebook-спільноті Батьки SOS, передає greenpost.ua.

За запізнення на урок цькує дітей такими методами — присідання з тією штукою (я не знаю як вона називається) – 50 разів? Це урок захисту України або урок тортур?

За запізнення діти присідають з обважнювачем — уже важким металевим муляжем снаряда. Причому зробити це потрібно 50 разів. Такими методами виховання займається заступник директора ліцею Нагорняк Олександр Дмитрович.

«Шановний директоре, пане Олександре Савчук — Ви ж знаєте, що Ваш заступник Нагорняк Олександр Дмитрович, за запізнення на урок цькує дітей такими методами — присідання з тією штукою (я не знаю як вона називається) - 50 разів? Це урок захисту України або урок тортур? Скажіть — Вам треба звернення від батьків чи влаштує наше звернення до Освітнього омбудсмена Сергія Горбачова», - йдеться в повідомленні.

Пізніше в групі додали, що директор швидко відреагував на скандал та застував дисциплінарні санкції до підлеглого. А 20 учнів ліцею підтвердили такі «педагогічні» методи.

А от дописувачі в мережі розділилися на два табори: перші підтримують такі методи виховання, стверджуючи, що хлопці підкачаються і спізнюватися перестануть, а другі — вважають таких вчителів нелюдами.

Читайте також: Гематоми і черепно-мозкова травма: мачуха регулярно била десятирічну дівчинкою.

відео

відео