У Камінь-Каширському районі поліція «трусила» підпільних пилорамщиків (Відео, фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.98 € 31.81
У Камінь-Каширському районі поліція «трусила» підпільних пилорамщиків (Відео, фото)

От зловмисники!

Фото Національної поліції.

У Камінь-Каширському районі поліція «трусила» підпільних пилорамщиків (Відео, фото)

У поліції є підстави вважати, що частина цих мешканців провадять незаконну діяльність, пов’язану з лісодеревиною

Сьогодні в одному з сіл Камінь-Каширщини поліцейські провели більше десяти санкціонованих обшуків за місцем проживання осіб, які можуть бути причетними до незаконної порубки лісу. Також громадяни можуть бути причетними до організації роботи незаконних пилорам, де цей ліс перероблявся. У поліції є підстави вважати, що частина цих мешканців провадять незаконну діяльність, пов’язану з лісодеревиною, повідомляє Сектор комунікації поліції Волинської області.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 4 ст. 246 Кримінального Кодексу України: йдеться про незаконну порубку або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу, якщо це спричинило тяжкі наслідки. Покарання за такий злочин – позбавлення волі від 5 до 7 років.

Покарання за такий злочин – позбавлення волі від 5 до 7 років.

Наразі вилучено понад 20 кубів деревини, 18 кубів палет, 9 пультів керування пилорамою. Санкціоновані обшуки ще тривають, тож кількість знайденого і вилучено буде збільшена (більш детально надамо інформацію згодом).

Підставою для проведення обшуків стали повідомлення працівників лісової галузі, громадян та інформація у ЗМІ про можливі самовільні порубки лісу.

А звернення щодо можливих незаконних дій, пов’язаних з лісом, на пильному контролі в поліції: така інформація одразу перевіряється і в разі виявлення порушень приймаються відповідні рішення.

Санкціоновані обшуки проводять слідчі Камінь-Каширського відділення поліції, працівники слідчого управління та управління карного розшуку ГУНП за підтримки роти поліції особливого призначення, управління КОРД та роти ТОР Управління патрульної поліції.