Порошенко: вимагаємо від влади повернути питання про ПДЧ в НАТО на порядок денний - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.91 € 31.95
Порошенко: вимагаємо від влади повернути питання про ПДЧ в НАТО на порядок денний

«Життя подарувало мені певний дипломатичний досвід, і, попри природний поділ на владу та опозицію, я готовий підставити плече, щоби допомогти країні у питаннях насамперед зовнішньої політики».

Фото ЄС.

Порошенко: вимагаємо від влади повернути питання про ПДЧ в НАТО на порядок денний

Про це під час з’їзду партії заявив Голова «Європейської Солідарності», п’ятий Президент Петро Порошенко

Він наголосив, що мета партії – зберегти демократичну європейську Україну та провести її шляхом реформ до єдиної європейської родини націй, що гарантує добробут українцям. А вступ до НАТО гарантує незалежність країни і безпеку людей, – переконаний Петро Порошенко.

«Ми вимагаємо від влади повернути на порядок денний питання про ПДЧ. Грузія, як бачимо, має шанс отримати його вже найближчим часом. Про Україну ж наразі не йдеться, тому що Україна в особі її теперішнього керівництва сама послала сигнал, що не так вже нам цей план і потрібен», – застерігає п’ятий Президент.

Грузія, як бачимо, має шанс отримати його вже найближчим часом. Про Україну ж наразі не йдеться, тому що Україна в особі її теперішнього керівництва сама послала сигнал, що не так вже нам цей план і потрібен.

«Європейська Солідарність» – чи не єдина українська партія, яка має розгалужені міжнародні контакти. Ми – асоційований член Європейської народної партії і член Міжнародного демократичного союзу. Питаннями світової коаліції на підтримку України в нашій боротьбі з російською агресією, стосунками з Євросоюзом та НАТО  ми займаємося так само глибоко і активно, як і проблемами внутрішніми», – зазначає лідер партії.

Порошенко наголосив, що у питаннях зовнішньої політики дилетантизм нинішньої влади  ще більш вражаючий, ніж в будь-яких інших. «Дайте йому глобус, – не кожну країну покаже. Професіонали, із яких складається наша дипломатична служба, самовіддано працюють на всіх напрямках. Однак роль МЗС тепер істотно зменшилася, а реальне  керівництво зовнішньою політикою здійснюють люди, далекі від розуміння її азів. Звідси – хаос і відсутність стратегії. Найгірше, припинено дипломатичний спротив російській агресії, і це дезорієнтує наших партнерів», – констатує п’ятий Президент.

«Європейська Солідарність», всі наші народні депутати, які дотичні до питань євроінтеграції та зовнішньої політики, я особисто продовжимо страхувати Україну від непрофесійних дій влади назовні. Міжнародні контакти займають вагому частину мого графіку. Знаєте, звідки я прийшов на з’їзд? Прямо із зустрічі з послом однієї з країн «Великої сімки».  До речі, вже не один західний дипломат звертає мою увагу на те, що в секторі оборони та безпеки згортаються реформи, які є ключовими в частині відповідності стандартам НАТО», – наголошує Петро Порошенко.

«Життя подарувало мені певний дипломатичний досвід, і, попри природний поділ на владу та опозицію, я готовий підставити плече, щоби допомогти країні у питаннях насамперед зовнішньої політики.  І там за межами країни робитиму це в будь-якому випадку. Щоб не зруйнувалася коаліція на підтримку України, щоб ніхто не сумнівався, що Україна обов’язково повернеться до активної боротьби за своєї членство в Євросоюзі та НАТО.  Це і є далекосяжні стратегічні цілі нашої партії», – резюмує Петро Порошенко.

Джерело: Європейська солідарність.