Доїсти не встиг: п’ятикласник вкрав у шкільній їдальні кілька кілограмів солодощів і понад 2 тисячі гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.91 € 31.95
Доїсти не встиг: п’ятикласник вкрав у шкільній їдальні кілька кілограмів солодощів і понад 2 тисячі гривень

Школяр вкрав 1500 гривень, а також печиво, вафлі, цукерки, шоколадні батончики та плитки – загалом на 647 гривень 50 копійок.

Фото depositphotos.com.

Доїсти не встиг: п’ятикласник вкрав у шкільній їдальні кілька кілограмів солодощів і понад 2 тисячі гривень

Речові докази, що виявили у малолітнього крадія, повернули власнику

У Волинській області п’ятикласник обікрав їдальню Сусвальської загальноосвітньої школи на понад 2 тисячі гривень – 1500 гривень та декілька кілограмів солодощів, вартість яких майже 650 гривень.

Вдома у п’ятикласника знайшли частину вкраденого: 384 гривні та солодощі, які він не встиг з’їсти.

Про це йдеться в ухвалі Володимир-Волинського міського суду Волинської області, пише Бабель.

Як зазначається, пограбування сталося 23 вересня, близько 18-ї години учень Затурцівської спецшколи «Центр освіти» у Локачинському районі відтиснув пластикові вхідні двері і зайшов до приміщення їдальні. Школяр вкрав 1500 гривень, а також печиво, вафлі, цукерки, шоколадні батончики та плитки – загалом на 647 гривень 50 копійок.

Читайте також: Відібрав телефон, браслет, гроші і картки: у Луцьку зловмисник вдарив чоловіка по голові і пограбував.

Вдома у п’ятикласника знайшли частину вкраденого: 384 гривні та солодощі, які він не встиг з’їсти.

Під час судового засідання хлопець зізнався у скоєному.

Суд визнав його винним за ч.3 ст. 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка з проникненням), але, зважаючи на те, що хлопець є малолітнім, вирішив застосувати до п’ятикласника декілька примусових заходів виховного характеру. Зокрема, школяру роз’яснили наслідки його протиправних дій, оголосити осуд, а також попередили про суворіші правові наслідки, які можуть настати, якщо він вчинить новий злочин. Окрім цього, хлопця передали під нагляд матері терміном на три роки – для постійного контролю за неповнолітнім.