В Гороховському інтернаті, де обвалилася стіна, деякі мешканці сплять в коридорі (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
В Гороховському інтернаті, де обвалилася стіна, деякі мешканці сплять в коридорі (Відео)

Горохівський інтернат.

Фото Суспільного.

В Гороховському інтернаті, де обвалилася стіна, деякі мешканці сплять в коридорі (Відео)

Там нині проживають 115 людей

У Горохівському психоневрологічному інтернаті, де 25 листопада обвалилася стіна, нині тривають відновлювальні роботи. Ремонт у трьох кімнатах обіцяють завершити до кінця тижня, а доти, частина мешканців змушені були розмістити у коридорі.

Про це йдеться в сюжеті Суспільного Волині.

Після обвалу стіни, який стався 25 листопада, 12 мешканців евакуювали, – розповіла керівниця інтернату Юлія Ковальчук. Ліжка для них поставили у коридорі, бо місця у палатах для них не вистачило.

«Орієнтовно 5 днів, як будуть завершені ремонтні роботи в двох кімнатах, ми переселимо туди сім людей. А тоді з 4 кімнати переселяться ще семеро людей», – каже директорка психоневрологічного інтернату.

Для решти мешканців закладу є й інші незручності – відсутність туалетів і душових кабін. Сестра господиня Людмила Барська розповіла, що людям немає де митися, а з вбиралень – два біотуалети, два підлогових унітази, крісла та надвірний туалет.

Загалом в інтернаті нині проживають 115 людей. Ніхто з них не травмувався. Забив тривогу тієї ночі один з мешканців закладу. Віктор Івченко каже: досі пам’ятає ту ніч.

«Я пішов у туалет і отам почався обвал. Бачу, що спочатку одна плитка рухнула, а потім друга і я вибігаю, а медсестра якраз обходить кімнати. Я гукнув, вона подивилася і каже: «Дзвонимо до Олександрівни», – пригадує чоловік.

Стіна в інтернаті обвалилася о пів на п’яту ранку 25 листопада. Напередодні місцева підрядна будорганізація розпочала там ремонт. 

Керівниця інтернату розповіла, що нова проєктно-кошторисна документація на добудову приміщення вже готова. Її орієнтовна вартість – 3,5 мільйона гривень. За її словами, на ремонт кімнат, у яких проживали підопічні інтернату, гроші наразі є. Скільки потрібно на ремонт та утеплення всього приміщення Горохівського психоневрологічного інтернату керівниця, каже, не знає.

Нагадаємо, стіна в інтернаті обвалилася о пів на п’яту ранку 25 листопада. Напередодні місцева підрядна будорганізація розпочала там ремонт. За попередньою версією, стіна на двох поверхах впала, бо будівля з самого початку була зведена із порушеннями.

 

 

 

Джерело: Суспільне Волинь