У Польщі відбувся скандал через вантажівку з надписом «Бандера» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
У Польщі відбувся скандал через вантажівку з надписом «Бандера»

Український шофер розмістив на лобовому склі великий банер.

Фото eurointegration.com.ua.

У Польщі відбувся скандал через вантажівку з надписом «Бандера»

Водій самовільно причепив вивіску, яка роздратувала тих, хто її бачив

Польському перевізнику довелося вибачатися через вантажівку, український водій якої розмістив на лобовому склі великий банер з написом «Бандера». Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на портал Onet.

Водій, найнятий в одній зі свентокшиських транспортних компаній, розмістив за склом великий банер з прізвищем Бандери, що охоплює майже всю ширину кабіни.

Таким чином, напис «Бандера» став одним з найпомітніших елементів вантажівки, привертаючи увагу більше, ніж, наприклад, позначення перевізника.

При цьому вантажівка здійснювала міжнародні рейси на польських реєстраційних номерах.

Хтось сфотографував її на території Італії, фотографія потрапила у фейсбук і відразу ж викликала там величезний скандал.

Тему висвітили польські ЗМІ, зокрема портал»Lublin112.pl». Його автори повідомили про банер власнику вантажівки, попросивши прояснити справу. Компанія розмістила свою відповідь у фейсбуці.

«У зв’язку з інформацією, що надходить до нас вчора / сьогодні, ми безапеляційно відмежовуємося від пропаганди діяльності будь-якої ідеології, з якою був пов’язаний Бандера. Ми прекрасно розуміємо серйозність ситуації. Ми не терпимо таких дій. Ми нічого не знали про цю ситуацію, ми про все дізналися з Facebook. Ми приносимо вибачення всім, хто постраждав від цієї ситуації. Водій був притягнутий до відповідальності. Ми відреагували відразу після отримання інформації» – заявив перевізник.

«Ми приносимо вибачення всім, хто постраждав від цієї ситуації. Водій був притягнутий до відповідальності. Ми відреагували відразу після отримання інформації» – заявив перевізник.

До відповіді компанія долучила фото, на якому скло вантажівки вже позбавлене напису «Бандера».