Лідер антикарантинних протестів Німеччини потрапив у реанімацію з коронавірусом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Лідер антикарантинних протестів Німеччини потрапив у реанімацію з коронавірусом

У Німеччині чимало людей скептично налаштовані щодо карантину та коронавірусу.

Фото ЄП.

Лідер антикарантинних протестів Німеччини потрапив у реанімацію з коронавірусом

Один із активних учасників німецького руху Querdenken, до якого належать коронаскептики, заразився коронавірусом і був госпіталізований в Лейпцигу

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Deutsche Welle.

Чоловік, який був одним з організаторів демонстрації проти карантину, що пройшла в місті 7 листопада, за повідомленнями, був доставлений в лікарню у відділення інтенсивної терапії через тиждень після протесту.

«Вірус не робить різниці між людьми, ким би вони не були».

«Один з добре відомих «інакомислячих», які вийшли на демонстрацію в Лейпцигу, був інтубований вісім днів потому», - сказав на пресконференції директор університетської лікарні Лейпцига професор Крістоф Йостен.

«Вірус не робить різниці між людьми, ким би вони не були», - додав лікар. Він не став коментувати стан здоров'я пацієнта.

Рух Querdenken несе відповідальність за більшість протестів проти локдауну в Німеччині, які інколи мають насильницький характер. 

Засновником групи є підприємець з Штутгарта Міхаель Баллвег. 

Прихильники Querdenken заявляють, що пандемія COVID-19 і довготривалі обмеження, запроваджені для боротьби з вірусом, обмежують свободи громадян.