Нардеп від «Слуги народу» назвав коронавірус «вигаданою хворобою» (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.86 € 31.70
Нардеп від «Слуги народу» назвав коронавірус «вигаданою хворобою» (Відео)

На своєму сайті називає себе коучем з розвитку та НЛП-практиком.

Фото УНІАН.

Нардеп від «Слуги народу» назвав коронавірус «вигаданою хворобою» (Відео)

Народний депутат Юрій Камельчук (фракція СН) заявив, що коронавірус – це «вигадана хвороба», а вакцинація може бути небезпечною

Такі заяви Камельчук зробив в ефірі телеканалу «НАШ». Депутат почав розмірковувати про те, що висновки щодо вакцини можна робити лише з часом, передає unian.ua.

Я зараз абсолютно серйозно заявляю, що не довіряю жодній вакцині у світі. Особливо від вигаданої хвороби COVID-19.

«Ми зараз чуємо про ефективність вакцин в 70%, в 50%, деякі вважають нормальним 30%. Якщо у неї така ефективність, то виникає питання, що ж вона лікує і чи не шкодить», – висловився він.

«Я зараз абсолютно серйозно заявляю, що не довіряю жодній вакцині у світі. Особливо від вигаданої хвороби COVID-19», – продовжив парламентар.

Примітно, що ще восени Камельчук озвучував в ефірі одного з телеканалів конспірологічні теорії про коронавірус і тестування, але тоді вони оминули увагу ЗМІ.

Читайте також: У Кабміні повідомили, за яких умов жорсткий карантин буде введено раніше.

«За даними біотехнологів, як правило, щоб створити якусь видимість пандемії, в ці тести зашиваються реагенти, які реагують на ті чи інші речовини, що знаходяться в людському організмі. І я думаю, що найближчим часом ми побачимо прецеденти дуже масштабних судових позовів...», - висловлювався він в ефірі «Чорноморської телерадіокомпанії» у вересні.

На його думку, коронавірус став результатом «змови» з метою перевірити, як людство відреагує на подібну кризу, а також з метою продажу тестів і вакцини. 

Як повідомляє «Ліга», Камельчук (колишній Кривокобилко) закінчив факультет журналістики Львівського нацуніверситету ім. Франка. На своєму сайті називає себе коучем з розвитку та НЛП-практиком.

Парламентар входить Комітет ВР з питань енергетики та ЖКГ.