Курси НБУ $ 36.57 € 37.75
У Польщі вводять національний карантин: що буде заборонено

Карантин на три тижні.

A mural paying tribute to the sacrifice of doctors, nurses and paramedics fighting with epidemic of the new coronavirus COVID-19, is seen in Warsaw Poland, on April 2, 2020. (Photo by Wojtek RADWANSKI / AFP) (Photo by WOJTEK RADWANSKI/AFP via Getty Images)

Фото з відкритих джерел.

У Польщі вводять національний карантин: що буде заборонено

Тритижневий карантин триватиме з 28 грудня до 17 січня

Міністр здоров’я Адам Нєдзєльський оголосив про введення в Польщі національного карантину від 28 грудня 2020 до 17 січня 2021 року. За його словами, це має захистити від можливої ​​третьої хвилі епідемії коронавірусу.

Очільник відомства здоров’я повідомив, що нові обмеження почнуть діяти в понеділок після Різдва (згідно із західнохристиянською традицією, Різдвяні свята в Польщі припадають на 25 і 26 грудня, Святвечір – 24 грудня). «Від 28 грудня до 17 січня ми вводимо національний карантин. Крім дотеперішніх обмежень, які діятимуть надалі, закриваємо готелі. Закриваємо їх також на службовий рух, ці винятки будуть обмежені справді до мінімуму», – сказав міністр здоров’я Адам Нєдзєльський.

Будуть закриті гірськолижні траси та крамниці в торгових центрах, крім пунктів продажу, що забезпечують задоволення основних потреб. У новорічну ніч діятиме «заборона і обмеження» на переміщення – від 19.00 31 грудня до 6.00 ранку 1 січня.

Також будуть закриті гірськолижні траси та крамниці в торгових центрах, крім пунктів продажу, що забезпечують задоволення основних потреб. У новорічну ніч діятиме «заборона і обмеження» на переміщення – від 19.00 31 грудня до 6.00 ранку 1 січня.

Особи, які приїжджають до Польщі організованим транспортом, будуть зобов’язані пройти 10-денний карантин.

Міністерство здоров’я повідомило, що протягом останньої доби в Польщі зареєстровано 11 953 нові випадки зараження коронавірусом. Померла 431 особа, а одужало майже 11 тисяч осіб. Від COVID-19 померли 93 пацієнти, а 338, крім коронавірусу, мали також супутні захворювання.

Джерело: Польське радіо
Telegram Channel