У Луцьку колядували: біля університету відкрили різдвяну «шопку» (Фото, відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.17 € 32.44
У Луцьку колядували: біля університету відкрили різдвяну «шопку» (Фото, відео)

Свято наближається!

Фото Андрія ПЕТРУШКО.

У Луцьку колядували: біля університету відкрили різдвяну «шопку» (Фото, відео)

Університет також святковує!

У Волинському національному університеті імені Лесі Українки відкриттям різдвяної шопки розпочався новорічно-різдвяний період.

Урочисте відкриття відбулося у п’ятницю, 18 грудня. 

Перед головним корпусом Університету розмістили святково прикрашені новорічними іграшками та ілюмінацією сосни і головний символ свята –  різдвяну шопку, яка зображає вифлеємську стайню у ніч Різдва Христового. Шопка, що всередині застелена сіном, наповнена обов’язковими елементами – фігурками Ісуса Христа, Матері Божої – Діви Марії та святого Йосипа.

На відкритті різдвяної інсталяції були присутні ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось, викладачі, студенти, працівники університету, лучани.

«2020 рік був цікавим і дуже неоднозначним. Карантинні обмеження, дистанційне навчання і багато інших речей, що викликають не зовсім позитивні емоції. Але разом з тим було дуже багато позитивного. Ми повернули назву «Волинський», прекрасно виглядаємо в рейтингах, стимулюємо навчально-наукову діяльність викладачів, зробили багато ремонтів і ще багато хороших справ. Рік проходить і звичайно, хочеться у наступний рік забрати все хороше, а той баласт негативу лишити у старому. Шановні колеги, студенти, не зважаючи на всі проблеми, будьте щасливими, цінуйте кожну хвилину життя і радійте їй. Відкриття шопки – хороша традиція нашого Університету, яку потрібно продовжувати. Тож хай лунає коляда і розвивається наш Волинський національний університет імені Лесі Українки»,  сказав у вітальному слові Анатолій Цьось.

А студенти факультету культури та мистецтв привітали присутніх з прийдешніми святами колядками та новорічними піснями.

На завершення заходу всі присутні сфотографувалися біля різдвяної шопки.