Петро Порошенко долучився до флеш-мобу подяки українським лікарям - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Петро Порошенко долучився до флеш-мобу подяки українським лікарям

Петро Порошенко запропонував свій план подолання наслідків пандемії.

Фото eurosolidarity.org.

Петро Порошенко долучився до флеш-мобу подяки українським лікарям

П’ятий Президент України подякував відомій українській інфекціоністці, доктору медичних наук, професору Ользі Анатоліївні Голубовській

П’ятий Президент, лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко взяв участь у флеш-мобі подяки українським лікарям, які знаходяться на передньому краї боротьби з коронавірусом. Акцію подяки ініціював журналіст та ведучий  Савік Шустер. 

Петро Порошенко подякував відомій українській інфекціоністці, доктору медичних наук, професору Ользі Анатоліївні Голубовській, інформує eurosolidarity.org.

«На запрошення Шустер online взяв участь у флешмобі подяки нашим лікарям, які героїчно борються з пандемією. Кілька  тижнів в моєму житті моїм Верховним Головнокомандувачем була Ольга Голубовська. Неначе солдат дисципліновано виконував усі її накази. І повернувся до строю. Ольго Анатоліївно, спасибі вам від нашої родини і від тисяч пацієнтів, яких ви поставили на ноги» , – сказав Порошенко.

 

Ольга Голубовська від початку епідемії коронавірусу окрім лікарської практики веде велику роз’яснювальну, просвітницьку роботу, а також захищає права медичних працівників. 

Вона, зокрема, жорстко розкритикувала бюджет на 2021 рік за недостатнє фінансування медицини та низькі зарплати лікарів, і закликала депутатів не голосувати за  такий кошторис. 

Фонд Порошенка спільно з компанією Рошен і волонтерами з перших днів пандемії закупили понад 130 тисяч захисних костюмів для медиків, 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche.

Петро Порошенко запропонував свій план подолання наслідків пандемії. «Європейська Солідарність», зокрема, вимагає повернути медичній галузі гроші, які витрачаються з ковідного фонду на так зване «велике будівництво», забезпечити 300% доплати медпрацівникам за роботу з коронавірусною хворобою, запровадити страхування для всіх медиків, які захворіли чи померли від ковіду, провести широкомасштабне тестування, а також забезпечити безоплатну вакцинацію для всіх громадян України.

 

Фонд Порошенка спільно з компанією Рошен і волонтерами з перших днів пандемії закупили понад 130 тисяч захисних костюмів для медиків, 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю, ремонт і розхідники понад 50 апаратів ШВЛ, оплатили та відправили у регіони України понад 50 тисяч продуктових наборів для людей із вразливих категорій. Допомогу отримали близько 200 медичних закладів.

У жовтні завдяки пільговому кредиту від Міжнародного інвестиційного банку розпочалося вітчизняне виробництво високоякісних захисних костюмів для медпрацівників. Компанія Рошен та Фонд Порошенка профінансували виготовлення першої партії – 27 тисяч костюмів, які передають в лікарні. Зараз Фонд Порошенка спільно з волонтерами закуповує кисневі концентратори. Наразі доставлені 12 апаратів, які передали в регіони, укладено контакт на поставку ще 75 концентраторів.

Як повідомила Марина Порошенко, завдяки аудиту столичного бюджету, проведеному фракцією «Європейської Солідарності» у Київраді, 400 мільйонів гривень з бюджету Києва додатково виділять на боротьбу з коронавірусом. Додаткове фінансування столичні лікарні отримають вже наступного тижня.