У Харкові п'ять курсанток поліцейського вишу витанцьовували під шансон у виконанні забороненого в Україні російського гурту (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
У Харкові п'ять курсанток поліцейського вишу витанцьовували під шансон у виконанні забороненого в Україні російського гурту (Відео)

Майбутнє Національної поліції України...

Скріншот Українська правда.

У Харкові п'ять курсанток поліцейського вишу витанцьовували під шансон у виконанні забороненого в Україні російського гурту (Відео)

Ситуація більш ніж скандальна...

У Харківському національному університеті внутрішніх справ проводять службове розслідування через відео, на якому нібито курсантки танцюють під пісню гурту «Воровайки», якому заборонили в’їзд в Україну.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на сайт Харківського національного університету внутрішніх справ.

У соціальних мережах з’явилося відео, на якому дівчата у формі курсантів, ймовірно поліцейського вишу, танцюють під музичне супроводження російського шансону.

«У соціальних мережах з’явилося відео, на якому дівчата у формі курсантів, ймовірно поліцейського вишу, танцюють під музичне супроводження російського шансону. Із зазначеного факту призначено службове розслідування», - йдеться в повідомленні.

На відео 5 дівчат в формі курсанток танцюють у казармі під пісню «Наколочки» російського гурту «Воровайки», якому у 2019 році заборонили в’їзд в Україну.