70 ковельчан отримали подарунки від таємного Санти - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
70 ковельчан отримали подарунки від таємного Санти

влаштували особливе свято.

Фото: Молодіжний центр «Місто ідей».

70 ковельчан отримали подарунки від таємного Санти

Завдяки ініціативі Молодіжного центру «Місто ідей» у Ковелі відбулась новорічна церемонія обміну подарунками між учасниками місцевої, проте всесвітньо відомої, акції «Таємний Санта»

Понад 70 ковельчан взяли участі у грі та мали змогу підготувати особливі подарунки один одному, причому цілком таємно. Молодіжний центр запрошував приєднатися до дійства усіх бажаючих. Міський голова Ігор Чайка теж підтримав акцію та долучився до неї особисто.

Церемонія відбулася відразу після відкриття головної ялинки міста і продовжила святкову атмосферу, створюючи ковельчанам новорічний настрій. Крім обміну подарунками, команда молодіжного центру організувала для всіх присутніх невеличку розважальну програму, придумала цікаві конкурси та розіграш призів.

Крім обміну подарунками, команда молодіжного центру організувала для всіх присутніх невеличку розважальну програму, придумала цікаві конкурси та розіграш призів.

У ролі ведучої виступила Інна Поліщук, яка заряджала публіку позитивом.

Читайте такожРецепт від мудрої мами: «Ти настільки дорослий, що готовий стати Сантою!»

Гра «Таємний Санта» не відбулася б і без волонтерів молодіжного центру Тетяни Маркевич, Марії Сорокіної і Віктора Зубарєва, які були відповідальні за транспортну логістику, вручення подарунків та створення казкової атмосфери свята.

А завдяки Олександрі Сороці у нас є збережені світлі та теплі моменти на фото.

Джерело: Молодіжний центр «Місто ідей»