Курси НБУ $ 29.25 € 29.81
У Херсоні оштрафують батьків двох 10-річних школярів, які цькували п'ятикласника

Немає слів...

Ілюстрація embj.org

У Херсоні оштрафують батьків двох 10-річних школярів, які цькували п'ятикласника

Матір потерпілого звернулася по допомогу в поліцію після того, як прослухала голосове повідомлення у месенджері учнівського чату

За вчинки дітей відповідатимуть батьки: в Херсоні поліцейські склали адмінпротоколи на батьків двох 10-річних хлопчиків за булінг, інформує Поліція Херсонської області.

Жертвою знущань з боку однокласників став 11-річний учень 5-го класу однієї зі шкіл міста Херсона. Двоє 10-річних хлопчиків принизливо обзивали учня, глузували з нього, штовхали та залякували.

З неповнолітніми кривдниками ювенальні поліцейські провели профілактичні бесіди, а у відношенні батьків складені адміністративні протоколи за ст.173-4 «Булінг (цькування) учасника освітнього процесу» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Матір потерпілого звернулася по допомогу в поліцію після того, як прослухала голосове повідомлення у месенджері учнівського чату. У повідомленні хлопчики залякували потерпілого та висловлювалися в його адресу нецензурними словами.

Після проведення перевірки факт булінгу підтвердився. З неповнолітніми кривдниками ювенальні поліцейські провели профілактичні бесіди, а у відношенні батьків складені адміністративні протоколи за ст.173-4 «Булінг (цькування) учасника освітнього процесу» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Telegram Channel