У Новорічну ніч прокурор Офісу Генпрокурора зняв із себе одяг і… замерзнув до смерті - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
У Новорічну ніч прокурор Офісу Генпрокурора зняв із себе одяг і… замерзнув до смерті

Разом із ним в ОГП працювала і його дружина, з якою зустрічав 2021-ий.

Фото resonance.ua.

У Новорічну ніч прокурор Офісу Генпрокурора зняв із себе одяг і… замерзнув до смерті

Його задубіле тіло виявили лише вранці

1 січня охоронець елітного готельного комплексу в селі Берч на Чернігівщині зателефонував до поліції й повідомив, що знайшов на вулиці тіло прокурора Євгена Котенка. Про це «Українській правді» повідомили у правоохоронних органах.

Начальник відділу звернень громадян Офісу Генерального прокурора Євген Котенко був знайдений за 500 метрів від еко-готелю «Бреч».

За попередньою інформацією, прокурор святкував новий рік у «Берчі» разом зі своєю дружиною Юлією, і близько другої ночі з невідомих причин пішов до лісу, де пробув орієнтовно до п’ятої ранку.

Читайте також у нас: «На Волині 20-річний молодик порізав чоловіка».

Джерела «Української правди» зазначають, що камера відеоспостереження одного з прилеглих будинків зафіксувала, як прокурор вийшов з лісу, зупинився й зняв з себе одяг. Попередньою причиною смерті називають переохолодження.

Камера відеоспостереження одного з прилеглих будинків зафіксувала, як прокурор вийшов з лісу, зупинився й зняв з себе одяг. Попередньою причиною смерті називають переохолодження.

Також джерело у правоохоронних органах додає, що під час огляду тіла видимих тілесних ушкоджень фахівці не виявили, також не знайшли й слідів боротьби на місці смерті.

Як відомо, Євген Котенко раніше працював старшим помічником військового прокурора Анатолія Матіоса.

Дружина померлого, Юлія Котенко, також є співробітницею Офісу Генерального прокурора. Вона працює головним спеціалістом відділу роботи з кадрами в ОГП.

Читайте також у нас: «Троє волинян катували, а потім хотіли підпалити живцем подружжя з Рівненщини».