Курси НБУ $ 29.25 € 30.11
Китай стверджує, що пандемію коронавірусу викликали окремі спалахи захворювання в різних місцях по всьому світу

Отакої!

Фото REUTERS.

Китай стверджує, що пандемію коронавірусу викликали окремі спалахи захворювання в різних місцях по всьому світу

Мовляв, першоджерелом міг бути і не Ухань...

Дедалі більше досліджень свідчать, що пандемію коронавірусу викликали окремі спалахи захворювання в різних місцях по всьому світу.

Про це керівник китайського МЗС Ван І заявив в інтерв'ю агентству Сіньхуа і Центральному телебаченню Китаю, повідомляє УНІАН з посиланням на Deutsche Welle.

Міністр також нагадав, що Китай став першою країною, яка повідомила про випадки зараження коронавірусом.

Влада Китаю сповістила Всесвітню організацію охорони здоров'я про спалах невідомої пневмонії в місті Ухань в останній день 2019 року.

Раніше вчені заявляли, що коронавірус SARS-Cov-2 міг бути поширеним серед кажанів, а відтак перейшов до людей через посередництво якогось із ссавців, наприклад, панголіни.

Раніше вчені заявляли, що коронавірус SARS-Cov-2 міг бути поширеним серед кажанів, а відтак перейшов до людей через посередництво якогось із ссавців, наприклад, панголіни. Як можливе місце першого зараження спочатку увагу дослідників привернув рибний ринок у китайському місті Ухань, де також продавали диких тварин. Однак пізніше стало відомо про більш ранні випади захворювання, тому перенесення вірусу на людину могло статися і в іншому місці. Щоб уникнути подальших спалахів хвороб, Китай навесні закрив деякі ринки і заборонив торгівлю дикими тваринами.

У травні понад 120 країн світу закликали до проведення розслідування походження коронавірусу. Китай тоді наполіг, що розслідування можна буде провести після того, як пандемію буде взято під контроль, і воно має відбуватися під егідою ВООЗ.

З початку пандемії кількість інфікованих коронавірусом у світі перевищила 84 млн осіб, померли від COVID-19 - 1,8 млн.

Telegram Channel