Поліцейську на Волині підозрюють у торгівлі інформацією з обмеженим доступом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Поліцейську на Волині підозрюють у торгівлі інформацією з обмеженим доступом

Тривають слідчі дії.

Фото Pixabay.

Поліцейську на Волині підозрюють у торгівлі інформацією з обмеженим доступом

Триває досудове розслідування

За процесуального керівництва галузевого відділу Волинської обласної прокуратури слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили колишній уже працівниці Головного управління Національної поліції в області про підозру у несанкціонованому втручанні в роботу автоматизованої системи, що призвело до витоку інформації, копіюванні цієї інформації та несанкціонованому збуті інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в автоматизованих системах, створеної та захищеної відповідно до чинного законодавства (ч.ч. 1, 2 ст. 361, ч.ч. 2, 3 ст. 361-2, ч.ч. 1, 2 ст. 362 КК України).

Поліцейська несанкціоновано отримувала та збувала інформацію, доступ до якої обмежено, особам, які не мали права нею володіти.

Читайте також: Волиняни ведуться на шахрайську схему зловмисників.

Слідство встановило, що поліцейська несанкціоновано отримувала та збувала інформацію, доступ до якої обмежено, особам, які не мали права нею володіти.