Скільки працівників РДА звільнять після укрупнення районів на Волині - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.17 € 32.44
Скільки працівників РДА звільнять після укрупнення районів на Волині

Працівників РДА звільнятимуть.

Фото Суспільного.

Скільки працівників РДА звільнять після укрупнення районів на Волині

В місячний термін державні службовці будуть звільнені з посад

6 січня, працівників 16 райдержадміністрацій Волині повідомили про вивільнення з посад.

Начальниця відділу облдержадміністрації Ірина Лебедюк розповіла Суспільному, що згідно з новим територіально-адміністративним устроєм України з 1 січня на Волині – 4 райони замість 16-ти: Камінь-Каширський, Ковельський, Володимир-Волинський та Луцький. Відповідно залишиться лише чотири районні адміністрації.

6 січня, працівників райдержадміністрацій Волині повідомили про вивільнення з посад.

В місячний термін державні службовці будуть звільнені з посад, а у двомісячний термін усі інші працівники РДА так само будуть звільнені зі своїх посад. Загалом в області має бути 590 працівників. До Нового року - було 1184, - каже Ірина Лебедюк.

До 18 січня створять комісії з ліквідації райдержадміністрацій та передачі майна у власність новоствореної територіальної громади.

Місто Рожище до адміністративно-територіальної реформи було районним центром. З першого січня Рожищенський район у складі Луцького укрупненого району, – розповів голова райдержадміністрації Сергій Шкода. У розпорядженні про вивільнення працівників, поза штатом опиниться 63 людини. Каже, що свої функції голови ще виконуватиме впродовж трьох місяців, поки не передасть усі робочі справи  наступникам.

Спеціалістка районного управління економіки Ольга Шолохова 10 років на державній службі. Говорить: з думкою про скорочення змирилася, сподівається знайти роботу у новоствореній Луцькій райдержадміністрації. Хоча жінка не виключає, що можливо доведеться їхати на заробітки, на фізичну працю.

Утворення нових районів не вплине на заповнення адреси у поштовій кореспонденції, - каже заступниця директора Волинської дирекції Укрпошти Олена Рудник. Оскільки на конверті обов’язково вказується індекс місця призначення, а всі населені пункти підв’язані під індекс.

 

 

 Читати такожМайже третина українців не підтримує укрупнення районів 

Джерело: Суспільне. Волинь.