Українську спортсменку впіймали на допінгу (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.27 € 32.60
Українську спортсменку впіймали на допінгу (Відео)

Ну як же так, Даяна? Невже кінець кар’єри?

Фото obozrevatel.com.

Українську спортсменку впіймали на допінгу (Відео)

В аналізах тенісистки Даяни Ястермської була виявлена заборонена речовина

20-річна українська тенісистка Даяна Ястремська тимчасово відсторонена від участі у змаганнях до винесення рішення щодо пред'явленого їй звинувачення у використанні допінгу.

24-го листопада 2020-го року Ястремська здала тест поза змаганнями, який був відправлений у лабораторію, акредитовану Всесвітнім антидопінговим агентством у Монреалі. Було виявлено, що в ньому міститься метаболіт местеролона. Местеролон входить до списку заборон ВАДА 2020-го року (анаболічні агенти).

Зараз Даяна Ястремська посідає 29-е місце в світовому рейтингу WTA, маючи в активі 1925 очок.

22-го грудня 2020-го року Ястремській було пред'явлено звинувачення у порушенні антидопінгових правил, а саме наявність забороненої речовини у пробі гравця. З 7-го січня 2021-го року Ястремська тимчасово відсторонена від змагань. Українська тенісистка може звернутися до Голови Незалежного Трибуналу, скликаного для слухання її справи, щоб оскаржити тимчасове відсторонення, але вона не скористалася цим правом.

Читайте також у нас: «На Волині з хабарем зловили військового комісара».

Зараз Даяна Ястремська посідає 29-е місце в світовому рейтингу WTA, маючи в активі 1925 очок.

Ястремська заявила, що вона «вражена і шокована» цією новиною, додавши, що ніколи не вживала заборонені препарати. Спортсменка відзначила, що має намір очистити своє ім'я.

Як зазначає sport.ua, з 12-го грудня тимчасово відсторонена від виступів і 23-річна українська тенісистка Анастасія Шошина, яка у червні отримала польський паспорт.

Раніше повідомлялося про те, що 27-річний український гімнаст Олег Верняєв отримав тимчасове відсторонення від змагань. Причини такого рішення не називаються.

Читайте також у нас: «Італієць вчить луцьких пенсіонерів прийомам карате».