На Волині у садочку, який інспектував Зеленський, здувся паркет (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
На Волині у садочку, який інспектував Зеленський, здувся паркет (Фото)

Отакої!

Фото: Підгайцівська громада.

На Волині у садочку, який інспектував Зеленський, здувся паркет (Фото)

Повідомили чому не відкривається дитсадок у Крупі Луцького району

Про новий дитячий дошкільний навчальний заклад у селі Крупа мешканці мріяли давно, зазначають у Підгайцівській територіальній громаді.

«Це питання зрушувалося в 2012, коли отримали дозвільні документи, у 2019, коли розпочалася активна фаза будівництва. Хід робіт інспектував навіть Президент України Володимир Зеленський, а в жовтні відбулося відкриття.

У коментарях користувачі соцмережі зазначають, що такі проблеми з підлогою виникають, якщо її залити водою.

Здавалося б, дитсадок-красень має от-от прийняти малят, однак сталося не так. Вважаємо, що жителі громади мають знати про причини.

Першою з них є незадовільний стан виконаних робіт, що постійно спричинює проблеми. Одна з них – здуття новенького паркету, що чітко видно на фотознімках. Оце так робота забудовника... Проте це далеко не єдиний огріх виконавця робіт», – зазначають на фейсбук-сторінці громади. Їх озвучать пізніше. 

Читайте такожНардепка від Волині вимагає повернути пільгу мешканцям 30-ти кілометрової зони Рівненської АЕС

У коментарях користувачі соцмережі зазначають, що такі проблеми з підлогою виникають, якщо її залити водою, а також, що перед громадою «стоїть завдання «мочити забудовника» чи не так?» – пише Тарас Столярчук.

Отакої!
 
 
 
Джерело: Підгайцівська ТГ