Підлітки повісили цуценя на скакалці й спостерігали, як воно задихається - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Підлітки повісили цуценя на скакалці й спостерігали, як воно задихається

Собаку віддадуть у добрі руки.

Фото ТСН.

Підлітки повісили цуценя на скакалці й спостерігали, як воно задихається

Знущання з тварини побачив випадковий перехожий і визволив її

В Умані Черкаської області стався кричущий випадок знущання з тварини. Троє підлітків спіймали цуценя, обмотали йому шию скакалкою і повісили, а самі стояли і дивилися, як воно задихається, заходячись реготом.

Про це ТСН.ua розповіла жителька міста Ірина Сабліна.

Врятоване цуценя чоловік приніс додому. Його помили, нагодували та заспокоїли.

«Мій чоловік повертався від лікаря і почув, як не своїм голосом верещить собака. Це відбувалося в районі автовокзалу за супермаркетом. Він побіг на звук  і побачив, як троє підлітків 17-16 років вішають на скакалці цуценя, а самі сміються. Чоловік перескочив через паркан, надавав їм стусанів і відв'язав повішеного собаку. Від пережитого цуценя сходило під себе», — розповідає Ірина.

Слідом за чоловіком Ірини на місце пригоди нагодився ще один перехожий, він відтяг від хлопців розлюченого рятівника тварини, і ті чимдуж кинулися втікати.

Врятоване цуценя чоловік приніс додому. Його помили, нагодували та заспокоїли.

«Цуценя — дівчинка. Їй близько 2 місяців. Вона розумна і слухняна. Якби в нас було своє житло, проблем би не було, а так, на жаль, ми не можемо її залишити, бо живемо в орендованій квартирі, а власники проти тварин. Тож шукаємо для цуценяти «хороші руки», — говорить ТСН.ua Ірина Сабліна.

Нагадаємо, показали спантеличених снігом мешканців Рівненського зоопарку.

Жінка зазначає, що до поліції її чоловік з приводу жорстокого поводження з твариною не звертався. Він вважає, що юні шкуродери достатньо «отримали на горіхи» від нього.