Паралізувало обличчя: громадян лякають побічні ефекти вакцини від COVID-19 - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.94 € 31.90
Паралізувало обличчя: громадян лякають побічні ефекти вакцини від COVID-19

Побічні ефекти вакцини лякають громадян.

Фото fraza.com.

Паралізувало обличчя: громадян лякають побічні ефекти вакцини від COVID-19

Лікарі вважають, що на практиці кількість випадків із цим побічним ефектом захворювання вища

13 громадян Ізраїлю після щеплення вакциною від COVID-19 виробництва компанії Pfizer пережили легкий параліч обличчя в якості побічного ефекту.

Як передає Укрінформ, про це інформує The Jerusalem Post.

Я не можу сказати, що згодом це повністю зникло, але в мене не було іншого болю, крім незначного болю в місці, де була ін'єкція.

Один із пацієнтів розповів виданню, що вже за декілька хвилин після щеплення він відчув дивні відчуття на підборідді та в роті.

«Принаймні 28 годин я ходив з ним (паралічем обличчя — ред). Я не можу сказати, що згодом це повністю зникло, але в мене не було іншого болю, крім незначного болю в місці, де була ін'єкція», — розповів він.

Читайте також: В рамках боротьби з коронавірусом молдаванам заборонили пірнати в ополонки на Водохреще.

Щодо приймання другої дози чоловік іще не визначився. Але додав, що «це щось рідкісне, і я не хочу, щоб люди уникали вакцинації — це важливо».

«Ніхто не знає, пов'язано це з вакциною чи ні. Ось чому я б утрималася від надання другої дози тому, хто страждав на параліч після першої дози», — сказала професорка Галя Рахав, директорка інфекційного відділення Медичного центру «Шеба».

Проте у Міністерстві охорони здоров'я Ізраїлю заявили, що, звичайно, другу дозу слід вводити пацієнтам лише тоді, коли параліч мине.

Як повідомлялося, 15 січня компанія Pfizer оголосила, що тимчасово скоротить поставки вакцини від коронавірусу до Європи, щоб модернізувати власні виробничі потужності. Така заява прозвучала після того, як у Норвегії після щеплення вакциною Pfizer/BioNTech померли 23 літні людини.