Які перші три документи на своєму посту після інавгурації підписав Байден - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.17 € 32.44
Які перші три документи на своєму посту після інавгурації підписав Байден

Сьогодні обраний президент США Джо Байден на церемонії інавгурації склав присягу.

Фото AP Photo/Patrick Semansky, Pool.

Які перші три документи на своєму посту після інавгурації підписав Байден

Президент США Джо Байден ухвалив перші рішення на посаді президента

Як повідомляє ua.news з посиланням на телеканал ABC News, після складання присяги, Байден пройшов в президентську кімнату у Капітолії, де підписав три документи: проголошення Дня інавгурації, номінації на посади в уряді, і номінації на інші посади.

Нагадаємо, 20 січня обраний президент США Джо Байден на церемонії інавгурації склав присягу, офіційно вступивши на посаду глави держави як 46-й президент США.

Байден пройшов в президентську кімнату у Капітолії, де підписав три документи: проголошення Дня інавгурації, номінації на посади в уряді, і номінації на інші посади.

Екс-президент Трамп, як і обіцяв, відмовився бути присутнім на інавгурації і напередодні церемонії покинув Вашингтон. Також дружина Трампа Меланія не захотіла провести екскурсію по Білому дому наступної першої леді Джил Байден, чим порушила традицію, якій уже 70 років.

Раніше Дональд Трамп опублікував список помилуваних. Всього в ньому 73 людини, стосовно ще 70 застосовано запобіжний – пом’якшення покарання.

Читайте також: Зеленський запросив Байдена в Київ дописом у Twitter

Чинний президент США Дональд Трамп після виїзду з Білого дому може створити свою політичну партію. Таку можливість він обговорював зі своїми прихильниками.