Україна повертається до адаптивного карантину: які обмеження діятимуть - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
Україна повертається до адаптивного карантину: які обмеження діятимуть

Після січневого локдауну Україна повертається до "помаранчевої" зони.

Фото РБК-Україна.

Україна повертається до адаптивного карантину: які обмеження діятимуть

З 25 січня в Україні перестає діяти локдаун. У зв'язку з цим починає діяти адаптивний карантин, який, зокрема, дозволяє роботу кафе та ресторанів

Що дозволять

Після січневого локдауну Україна повертається до «помаранчевої» зони. Тому буде дозволена робота непродовольчих магазинів та ринків, торгових центрів. Про це пише РБК-Україна.

Кафе та ресторани зможуть працювати з 7:00 до 22:00. Там будуть діяти карантинні обмеження: розміщення відвідувачів на відстані не менше, аніж 2 метри між місцями для сидіння за сусідніми столиками, не більше 4 дорослих за столом. Можуть працювати кінотеатри і театри, спортзали та фітнес-центри, музеї, виставки, галереї.

Після січневого локдауну Україна повертається до «помаранчевої» зони.

Що буде заборонено

Не дозволять діяльність закладів, які надають послуги розміщення (окрім готелів, санаторно-курортних закладів та закладів, що надають соціальні послуги).

Також розважальні заклади, дискотеки, масові заходи (більше 20 осіб) лишаються під забороною.

Очне відвідування шкіл

У МОН наполягають, що потрібно повернути молодших школярів (1−4 класи) до повноформатного навчання. Втім у МОЗ з цим не погоджуються.

Робота транспорту

Громадський транспорт продовжить свою роботу. Карантинними обмеженнями в транспорті лишаються: масковий режим та заповненість відповідно до кількості місць для сидіння. Метро і далі працюватиме.