Україна – серед 8 країн Європи, яка досі не розпочала вакцинацію від COVID-19 - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.94 € 31.90
Україна – серед 8 країн Європи, яка досі не розпочала вакцинацію від COVID-19

У світі є всього 18 країн, де хворих на COVID-19 на сьогодні більше мільйона, Україна – одна з них.

Фото Твоє місто.

Україна – серед 8 країн Європи, яка досі не розпочала вакцинацію від COVID-19

У Європі стартувала кампанія у 38 із 46 країнах

 Лідери - Велика Британія, Данія, Мальта, Словенія, Італія. У Британії щонайменше одну дозу отримали 6,3% населення або 4,6 мільйони людей. Про це повідомляє колишній заступник міністра охорони здоров'я України Павло Ковтонюк.

«Україна - одна з восьми країн Європи, які не розпочали вакцинацію, - зазначає він. - А ще Албанія, Андорра, Боснія і Герцеґовина, Косово, Молдова, Чорногорія, Північна Македонія. А також Білорусь, яка розпочала, але не признається».

У країнах, де вакцинація уже йде, живе 89% мешканців Європи. Тобто 9 із 10 європейців є частиною кампанії з імунізації.

«Цікавий такий факт. У країнах, де вакцинація уже йде, живе 89% мешканців Європи. Тобто 9 із 10 європейців є частиною кампанії з імунізації. Решта 11% європейців ще не є частиною цієї кампанії. Так от, більшість з них, 7% - це українці. Решта - маленькі країни.

Ще цікавий факт. У світі є всього 18 країн, де хворих на COVID-19 на сьогодні більше мільйона. Чемпіони, так би мовити. Україна – одна з них. З цих країн імунізацію почали усі, крім п'яти: Південної Африки, Колумбії, Перу, Ірана та України», - пише Ковтонюк.

Читайте також В Україні за добу - 2 516 нових випадків коронавірусу, на Волині – 66​.