Курси НБУ $ 39.60 € 42.44
Гол Руслана Маліновського у ворота «Лаціо» допоміг «Аталанті» вийти у півфінал Кубка Італії

Наш козарлюга!

Фото REUTERS.

Команда українця в підсумку перемогла з рахунком 3:2

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський забив cвій другий гол за «Аталанту» в цьому сезоні.

Українець вийшов на поле в стартовому складі «Аталанти» і відзначився на 37-й хвилині, повідомляє УНІАН.

Маліновський направив м'яч у сітку потужним ударом, забивши другий гол «Аталанти», яка в підсумку перемогла з рахунком 3:2.

Кубок Італії. 1/4 фіналу:

«Аталанта» – «Лаціо» - 3:2

Голи: Джимсіті, 7, Маліновський, 36, Міранчук, 58 – Мурікі, 17, Ачербі, 34.

«Аталанта»: Голліні – Паломіно, Ромеро, Джимсіті – Госенс, Пессіна, Фройлер, Мехле (Кальдара, 88) – Міранчук (де Рун, 59), Маліновський (Сапата, 59) – Муріель (Толой, 63).

«Лаціо»: Рейна – Ачербі, Худт (Іммобіле, 71), Патрік (Пароло, 46) – Фарес (Лаццарі, 46), Акпа-Акпро, Ескаланте (Корреа, 62), Мілінковіч-Савіч, Марушич – Мурікі, Перейра (Луліч, 81).

Стадіон: «Атлети Адзуррі д'Італія» (Бергамо, Італія).

Зауважимо, що на 67-й хвилині нападник «Аталанти» Луїс Муріель не забив пенальті. У півфіналі команда Маліновського зіграє з переможцем пари «Наполі» - «Спеція».