Митника «Ягодина» підозрюють у зловживанні службовим становищем - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.98 € 31.81
Митника «Ягодина» підозрюють у зловживанні службовим становищем

Зловживання на Ягодині.

Фото з відкритих джерел.

Митника «Ягодина» підозрюють у зловживанні службовим становищем

Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу

За процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили старшому державному інспектору одного з відділів митного поста «Ягодин» Волинської митниці ДФС про підозру у несанкціонованій зміні інформації, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах, автоматизованих системах чи комп’ютерних мережах, та зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам (ч.1 ст. 362, ч.2 ст. 364 КК України).

Слідство вважає, що 5 лютого 2020 року митник змінив наявні у інформаційній системі митних органів відомості щодо транспортного засобу – автобуса з реєстраційним номером Нідерландів – та його митного режиму. При цьому автобус того дня у пункті пропуску «Ягодин - Дорогуськ» кордон України не перетинав, у зоні митного контролю не перебував і митне оформлення та митний контроль не проходив. 

Митник змінив наявні у інформаційній системі митних органів відомості щодо транспортного засобу – автобуса з реєстраційним номером Нідерландів – та його митного режиму.

Дії старшого державного інспектора уможливили перебування транспортного засобу в Україні без сплати митних платежів у сумі майже 327 тисяч гривень.

Триває досудове розслідування. Вирішується питання про обрання митнику запобіжного заходу.

Читати такожДиректор волинського підприємства незаконно заволодів 170 тисячами бюджетних коштів

Джерело: Пресслужба обласної прокуратури