На Волині керівники шахти заробляли гроші на незаконному продажі вугілля - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.31 € 32.47
На Волині керівники шахти заробляли гроші на незаконному продажі вугілля

Посадовців судитимуть.

Фото: Вільне радіо.

На Волині керівники шахти заробляли гроші на незаконному продажі вугілля

На Волині за заволодіння майном шахти судитимуть чотирьох її посадовців

Волинська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у розслідуваному слідчим управлінням ГУ НП в області кримінальному провадженні про вчинення службовими особами відокремленого підрозділу «Шахта №9 «Нововолинська» державного підприємства «Волиньвугілля» у складі організованої групи заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 28 ч. 1  ст. 366  КК України).

Слідство встановило, що виконувач обов’язків директора шахти, головний інженер, начальник дільниці технологічного комплексу та бригадир відділу служби охорони державного підприємства упродовж травня-липня 2020 року вносили у товарно-транспортні накладні неправдиві відомості про продаж вугілля значно меншої ваги від фактично завантаженої.

Таким чином, відпустивши понад 53 тонни кам’яного вугілля поза бухгалтерським обліком, вони заволоділи майном шахти та завдали шкоди державному підприємству «Волиньвугілля» в розмірі понад 106 тисяч гривень. 

Відпустивши понад 53 тонни кам’яного вугілля поза бухгалтерським обліком, вони заволоділи майном шахти та завдали шкоди державному підприємству «Волиньвугілля» в розмірі понад 106 тисяч гривень. 

Окрім того, задокументовано одержання директором шахти та головним інженером у липні 2020 року неправомірної вигоди у загальному розмірі 67 700 грн за відпуск вугілля фізичній особі-підприємцю поза обліком держпідприємства та за зниженою ціною.

Читайте такожНововолинські шахтарі після зміни не можуть навіть помитися​

За всі ці злочини посадовці шахти відповідатимуть перед судом.

Джерело: Наталка МУРАХЕВИЧ, пресслужба обласної прокуратури