Коронавірус не завада: у Луцькому пологовому ходять на партнерські пологи - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.31 € 32.47
Коронавірус не завада: у Луцькому пологовому ходять на партнерські пологи

Партнерські пологи.

Фото з відкритих джерел.

Коронавірус не завада: у Луцькому пологовому ходять на партнерські пологи

Бо сімейні пологи важливі!

Луцький клінічний пологовий будинок один із не багатьох в Україні, де навіть під час пандемії доступні сімейні пологи.

Про це у програмі «Актуально» на 12 каналі розповів завідувач відділення патології вагітності Луцького клінічного пологового будинку Ярослав Токарчук, 

За словами акушера-гінеколога немає причин, аби їх зараз не проводити, крім того підтримка партнера під час пологів є дуже важливо.

«Вагітна все одно живе з чоловіком вдома, вона може відмежувати себе від мами, від інших родичів, від подруг, але чоловік постійно з нею, він її підтримує і вони відбувають ту вагітність разом. Далі настає час народження дитини, то чому не повинен бути присутній чоловік? Інфекція у них уся спільна», – каже Ярослав Токарчук.

Читати також: Коли Україна поверненься до адаптивного карантину

Після того як дитина народилась, а мамі потрібна додаткова медична допомога, то малюк уже перебуває разом із татом. У них утворюється спільна мікрофлора. Це потрібно для того, аби у дитини був стійкий імунітет.

Після того як дитина народилась, а мамі потрібна додаткова медична допомога, то малюк уже перебуває разом із татом. 

«До нас і в соціальних мережах писали, і телефонували в реєстратуру. Багато таких жінок з Рівненщини і з Львівщини. І це було так: «Алло, добрий день. Це пологовий будинок? Якщо ви проводите сімейні пологи, то ми їдемо до вас», – каже лікар.

Незважаючи на те, що у закладі проводять сімейні пологи жодного спалаху коронавірусної інфекції не було зареєстровано.

Читати такожВолинянці при свідомості прооперували серце 

 

Джерело: 12 канал