У Рівному 5-річна дівчинка вийшла від стоматолога з синцями та краплинами крові на шиї (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
У Рівному 5-річна дівчинка вийшла від стоматолога з синцями та краплинами крові на шиї (Фото)

Недбалість чи конкуренція?

Фото radiotrek.rv.ua.

У Рівному 5-річна дівчинка вийшла від стоматолога з синцями та краплинами крові на шиї (Фото)

Напередодні в одній з місцевих фейсбук-спільнот «Білі халати Рівного», де користувачі залишають відгуки про лікарів, розгорівся скандал, пов’язаний із дитячою, приватною стоматологію

У спільноті рівнянка Юлія Яцук написала про те, що після прийому у дитячому медичному закладі «Only kids», її 5-річна донька вийшла з саднами та синцями на шиї. Жінка переконана, лікарка Інна Кравчук та її асистенти нанесли тілесні травми її дитині, а саму маму у кабінет не пустили, передає radiotrek.rv.ua.

«Я чекала у фойє, мене запевнили, що присутність мами не потрібна», – пише Юлія Яцук.

Результат лікування зубів – зіпсований естетичний вигляд дівчинки, температура, антибіотики.

Коли одягала дитину після прийому, помітила червоні вертикальні смужки на шиї з краплинами крові, що виступала на шкірі.

Читайте також: У Горохівську лікарню привезли непритомного, окровавленого і п’яного чоловіка.

 

 Пост рівнянки одразу ж привернув увагу людей. Лише за кілька годин там було більш як дві сотні репостів.

Проте згодом скандальну публікацію видалили. Мама потерпілої дівчинки написала, що лікарка відмовилася коментувати цей інцидент.

Згодом з'явився ще один допис на цю тему. У ньому рівнянка Вікторія Бобрук написала, що також мала гіркий досвід із цією лікаркою. Свої слова підтвердила фото.

 

 «Після лікування маємо досить неприємну ситуацію, яка стала проявлятися після декількох годин відвідування стоматкабінету. Лікарка провину не визнає з вчорашнього вечора та говорить, що дитина під дією анестезії покусала собі губу, сьогодні це хірург заперечив та назначив лікування антибіотиками. Гнійне запалення. Результат лікування зубів – зіпсований естетичний вигляд дівчинки, температура, антибіотики», – йдеться у повідомленні.

Головна лікарка Рівненської обласної стоматологічної поліклініки Валентина Сухляк розповіла, що утримання дитини – це насильство, тож до таких заходів вона не вдається.

«Проте є такі випадки, коли в дитини гострий біль, то іноді в присутності батьків ситуацію потрібно вирішувати», – зауважила стоматолог.

Також лікарка додала, що цього стоматолога знає як хорошого спеціаліста, тож ця ситуація для неї є дивною.

У Рівному затримали грабіжницю, яка напала на дитину (Відео).

У свою чергу стоматолог Інна Кравчук так прокоментвала ситуацію: «В нас справді була ця дитина. Виявилось, що лікарі не могли її лікувати, бо дівчинка боялась. Мама сказала, що вона проти седації. Я не заперечувала, аби мама була поруч з дитиною, в нас скляні перегородки, відчинені двері. Сама пацієнтка була дуже схвильованою. Знімала нагрудник, чим ймовірно і пошкодила шию, перекидала інструменти. Я намагалася зафіксувати обличчя, бо працюю з гострими предметами та всі рухи були небезпечними. Ми змушені були завершити прийом. Я сказала мамі, що з дівчинкою важко працювати та ми домовились про наступний візит».

Тим часом у мережі батьки поділились на два табори. Частина відгукується про стоматолога схвально, інші ж обурюються та планують писати колективну заяву у поліцію.