Солістка Go-A: «Ми просто написали пісню, зняли кліп і навіть не думали, що вона буде у відборі на «Євробачення» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.31 € 32.47
Солістка Go-A: «Ми просто написали пісню, зняли кліп і навіть не думали, що вона буде у відборі на «Євробачення»

Цілий рік працювали й тепер тішаться переглядами: мають мільйон!

Фото Go-A Band.

Солістка Go-A: «Ми просто написали пісню, зняли кліп і навіть не думали, що вона буде у відборі на «Євробачення»

За словами солістки групи Go-A Катерини Павленко, група трохи засмутилася, що не зможе виступити з піснею «Соловей»

Солістка української групи Go-A Катерина Павленко в інтерв'ю «Радіо НВ», яке вийшло 5 лютого, розповіла, що група довго шукала пісню для конкурсу «Євробачення 2021», інформує видання «Гордон».

«Ми трошки засмутилися, що «Солов'я» не зможемо заспівати (у 2020 році група мала виступити на «Євробаченні» з піснею «Соловей», проте конкурс не відбувся і на 2021 рік потрібно було підготувати нову пісню. – «ГОРДОН»), та потім ми подумали, що можемо написати ще кращу пісню і представити її на «Євробачені». Ми цілий рік працювали, і це нас дуже сильно спонукало. Ми дуже довго шукали ту пісню, ми дуже довго шукали тему, і, як наслідок, у нас почали писатися інші пісні, ми шукали, пробували, для нас був дуже продуктивний рік», – сказала вона.

На запитання, чи не намагалася група написати пісню спеціально під «Євробачення», Павленко відповіла: «Звичайно, ми займалися такою непотрібною справою».

На запитання, чи не намагалася група написати пісню спеціально під «Євробачення», Павленко відповіла: «Звичайно, ми займалися такою непотрібною справою».

«Ми дуже довго писали пісні, особливо коли я знайшла тему, яку я захотіла розкрити на Євробаченні, то ми дуже довго намагалися оформити її в якусь пісню, в якусь форму, і це не вдавалося, бо, по-перше, три хвилини має бути пісня. По-друге, якось слова не знаходилися потрібні, бо дуже сильно постійно думала про це. А потім із «Шумом» так вийшло. Ми її взагалі написали однією із найперших і відклали. І ми кліп на неї зняли, бо взагалі не думали, що будемо його подавати. Ми не думали про регламент, три хвилини, тому пісня вийшла трошки довша. Ми просто написали, пішли зняли кліп на неї і навіть не думали, що вона буде приймати участь у відборі», – сказала співачка.

2021 року конкурс «Євробачення» проведуть на арені Ahoy у Роттердамі (Нідерланди) 18-го, 20-го і 22 травня.
Участь у конкурсі візьмуть представники 41 країни. Україну представляють переможці минулорічного нацвідбору – група Go-A із піснею «Шум», яку обрало журі нацвідбору, прослухавши три композиції колективу. Презентація треку «Шум» відбулася в січні 2021 року.

Читайте також: Визначили пісню з якою український гурт Go_A виступатиме на «Євробаченні» (Відео)

На початку березня музиканти мають перезентувати конкурсну версію пісні і новий відеокліп.