Поки Луцьк засипає снігом, лучани «засипають» мера претензіями і проханнями (Фото. Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.46 € 32.79
Поки Луцьк засипає снігом, лучани «засипають» мера претензіями і проханнями (Фото. Відео)

Стихія вирує.

Фото: Мирослава КОЗЮПА.

Поки Луцьк засипає снігом, лучани «засипають» мера претензіями і проханнями (Фото. Відео)

Роботи комунальників у центрі міста не видно, а мешканці прилеглих сіл також хотіли б побачити снігоприбиральну техніку в своїх населених пунктах

Міський голова Луцька Ігор Поліщук повідомив, що цієї ночі на території міста працювало 8 одиниць техніки на дорогах, 11 одиниць техніки на тротуарах та близько 60 двірників. Також по приєднаних громадах працює 4 грейдери та 5 тракторів.

Де ж вони працювали? Володимирська «заваляна» аж до Забороля....

У зв‘язку з посиленням опадів вказана техніка буде працювати сьогодні протягом дня і вночі, заявляє Ігор Поліщук, підкріплюючи слова відео:

Тим часом користувачі соцмережі висловлюють незадоволення роботою комунальників.

Катюшка Гапонюк: Де ж вони працювали? Володимирська заваляна аж до Забороля....

Наталия Стецюк-Ведринская: Ковельська в жахливому стані, Шевченка теж, місто майже не рухається. А не можна залучити техніку з будівельних компаній для розчищення доріг???

Катюшка Гапонюк: Подбайте ще будьласка про прилеглі села Антонівка Городок Садів Білостік.

Читайте такожНа Волині водій в’їхав в яму. Щоб витягнути, довелось кликати рятувальників

Оксана Миргородська: Прохання розчистити дороги до шкіл і садочків. До 21 школи парк Небесної сотні непрохідний, на доріжках місцями по коліна снігу. Дитячі ноги протоптали маленькі доріжки , сліду маленького тротуарного трактора нема.

Нагадаємо, станом на 8.30 ранку дороги в центрі Луцька не почищені від снігу, їх розбивають машини. Подекуди утворюються затори, зокрема, на вулиці Набережній, Шевченка. ЧАс від часу машини стають у пробках на проспекті Волі. 


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.