Двоє людей на Рівненщині померли від менінгококової інфекції - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.27 € 32.60
Двоє людей на Рівненщині померли від менінгококової інфекції

Менінгококові інфекції є переважно дитячими захворюваннями.

Фото rivnepost.rv.ua.

Двоє людей на Рівненщині померли від менінгококової інфекції

В області знизилася кількість людей, які підхопили менінгококову інфекцію в три рази, якщо порівнювати 2020 рік з попереднім 2019-им

 Такі цифри озвучив головний санітарний лікар області Роман Сафонов.

За його словами, торік на менінгіт, спричинений менінгококовою інфекцією, захворіло двоє дітей та троє дорослих. Двоє з них померли. Це однорічна дитина з Рівненського району та житель Здолбунівщини, якому було 55 років, передає rivnepost.rv.ua.

Менінгококова інфекція – антропонозне інфекційне захворювання, що передається повітряно-краплинним шляхом і має різні клінічні прояви.

Для порівняння в 2019 році від менінгіту померло семеро, з них шестеро – діти.

Читайте також: У всіх – сальмонела: студенти луцького «політеху» отруїлися м’ясом.

Менінгококова інфекція – антропонозне інфекційне захворювання, що передається повітряно-краплинним шляхом і має різні клінічні прояви. Менінгококові інфекції є тяжкими, переважно дитячими захворюваннями. Основними клінічними ознаками інфекції є менінгіт і сепсис.

Менінгіт – це запалення захисних оболонок головного або спинного мозку людини. Бактеріальна або вірусна інфекція, що потрапляє до спинномозкової рідини (ліквору), яка циркулює у порожнинах головного та спинного мозку, та зазвичай викликає запальний процес.