На Рівненщині поліцейські на санях везли бабусю в лікарню (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
На Рівненщині поліцейські на санях везли бабусю в лікарню (Відео)

Один кінь не зміг проїхати, поліцейські шукали двох.

Фото fermer.blog.

На Рівненщині поліцейські на санях везли бабусю в лікарню (Відео)

Близько восьмої вечора до офіцера Мирогощанської громади Віктора Мокрійчука зателефонував занепокоєний рівнянин. Чоловік повідомив, що їде до 78-річної мами, яка проживає у селі Білоберіжжя Дубенського району і вже два дні не виходить на зв’язок. Запідозривши недобре, він вирішив заручитися підтримкою правоохоронців

Правоохоронці одразу вирушили за вказаною адресою. У зв’язку із складними погодними умовами службовим автомобілем дістатись хутора виявилось не так просто. 

«Орієнтовно три кілометри ми йшли засніженим полем, підсвічуючи ліхтарем, — розповідає лейтенант поліції Віктор Мокрійчук, — Коли дістались до хати, двері виявилися зачинені, тож разом із сином власниці вирішили заходити всередину». 

Спочатку знайшли сани і одного коня, але він не зміг проїхати, тож довелось шукати упряжку із двома тваринами.  Саме так довезли пенсіонерку до «швидкої» і передали її лікарям.

Пенсіонерку побачили на ліжку: жінка була у свідомості, проте не говорила.  

«Я одразу викликав швидку, однак ми розуміли, що спецавтомобіль сюди не доїде, тож потрібно якось доправити жінку до медиків, — зазначає поліцейський офіцер громади.  

Читайте також: На Волині жінка попросила у чоловіка телефон і вкрала.

У пошуках підмоги поліцейські почали обдзвонювати жителів громади, які одразу погодилися допомогти. 

«Кажуть, коней на переправі не міняють, а ми міняли, — згадує події вчорашнього вечора капітан поліції Дмитро Головатий. — Спочатку знайшли сани і одного коня, але він не зміг проїхати, тож довелось шукати упряжку із двома тваринами.  Саме так довезли пенсіонерку до «швидкої» і передали її лікарям. І велика подяка жителям громади, які відгукнулися. Незважаючи на відстань та погоду». 

У медзакладі з’ясувалось, що у жінки стався інсульт. Нині вона перебуває наглядом лікарів. 

 

Джерело: Офіційний сайт Національної поліції.