У громаді на Волині сніг на дорогах горне військова техніка (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
У громаді на Волині сніг на дорогах горне військова техніка (Фото)

Дорогу чистить БАТ.

Фото Буга.

У громаді на Волині сніг на дорогах горне військова техніка (Фото)

До очистки доріг Павлівської громади від снігових наметів залучили військову техніку

Другу добу автошлях на ділянці між населеними пунктами Павлівської громади розчищає від снігу військовий спецавтомобіль БАТ.

Про це інформує «Буг».

Очільник громади Андрій Сапожник розповів: аби розчистити дорогу від заметів та відновити сполучення, за допомогою звернувся до вищого керівництва МЧС.

За його словами, командування не залишилося байдужим і надало необхідну військову техніку для ліквідації снігових заметів. Заправляють його за кошти місцевого бюджету, на годину роботи БАТу потрібно біля 250 літрів солярки.

«Подзвонили до генерала МЧСу, попросили його і він дав нам БАТа. Ми користуємося ним безкоштовно, але заправляємо його за кошти нашого місцевого бюджету, і чистимо з його допомогою дороги в селах нашої громади. Працюємо з 17:00 13-го лютого і до тепер. Думаю, ще до ранку, 15-го лютого, він працюватиме», – розповів голова громади.

Командування не залишилося байдужим і надало необхідну військову техніку для ліквідації снігових заметів.

Впродовж останньої доби БАТ безперервно ліквідовував наслідки стихії, як в населених пунктах громади, так і на автомобільних дорогах між ними. Так, БАТ вже пробив дорогу в селах Орищі, Луковичі, Бужковичі, Топилище, Риковичі, Старопорицьк та інших в сторону Жашкович.

Андрій Сапожник запевнив, що вже більшість доріг Павлівщини розчищені і готові для безперешкодного пересування.

«Ми постійно розчищаємо дорогу такою технікою й людей викопуємо зі снігових завалів. Я сам особисто працював з 23:00, аби допомогти людям. Ми працюємо другу добу без перериву. Дороги розчищають щодня, просто сильний вітер затримує усю нашу роботу й заважає», – зауважив він.

У разі потреби в наступні дні в Павлівській громаді також планується залучення військової техніки для боротьби зі сніговою стихією.

Читати також: «Ситуація дуже складна»: як на Горохівщині розчищають дороги (Фото, відео)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: Інтернет-видання "Буг".