Не було грошей на автобус: на Волині жінка вкрала велосипед, щоб доїхати додому - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.00 € 32.71
Не було грошей на автобус: на Волині жінка вкрала велосипед, щоб доїхати додому

Обвинувачена пояснила, що вона йшла від мами з П`ятикор у Риковичі, в неї не було грошей на автобус, їй не було чим дістатися додому

Фото ілюстративне.

Не було грошей на автобус: на Волині жінка вкрала велосипед, щоб доїхати додому

Судили уродженку П'ятикор за крадіжку велосипеда

В ніч з 25 вересня жінка з території домогосподарства викрала велосипед вартістю майже 2 тисячі гривень. Про це йдеться у вироку суду від 1 лютого. Пише Район.Локачі.

Обвинувачена пояснила, що вона йшла від мами з П`ятикор у Риковичі, в неї не було грошей на автобус, їй не було чим дістатися додому, тоді вона побачила на території домогосподарства велосипед та вирішила викрасти його.

Обвинувачена пояснила, що вона йшла від мами з П`ятикор у Риковичі, в неї не було грошей на автобус, їй не було чим дістатися додому.

Вона шкодує про вчинене кримінальне правопорушення, попросила вибачення у потерпілого, більше таких вчинків вчиняти не буде, просила суворо не карати.

Зрештою, суд визнав жінку винною та призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення волі, встановивши іспитовий строк терміном один рік.

Читайте також: Велосипед та 19 тисяч: на Волині правоохоронці розкрили крадіжки у районах