Громаді на Волині через суд повернули комунальні приміщення, які вже руйнувалися - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.31 € 32.47
Громаді на Волині через суд повернули комунальні приміщення, які вже руйнувалися

Майно передадуть громаді.

Фото ілюстративне.

Громаді на Волині через суд повернули комунальні приміщення, які вже руйнувалися

Прокурори на Волині домоглися передачі у комунальну власність нерухомого майна вартістю понад 2 млн гривень

Маневицький районний суд задоволив два позови Маневицької місцевої прокуратури Волинської області в інтересах держави про передачу у власність Прилісненської ОТГ Камінь-Каширського району майна вартістю понад 2 мільйони гривень.

На території села Прилісне розташовані два безхазяйних адміністративних приміщення, взяті у 2018 році на облік сільською радою, але через бездіяльність органу місцевого самоврядування не передані у власність громади.

Прокурори з’ясували, що на території села Прилісне розташовані два безхазяйних адміністративних приміщення, взяті у 2018 році на облік
сільською радою, але через бездіяльність органу місцевого самоврядування не передані у власність громади. Відсутність власника призводила до руйнації майна.

Окрім того, громада була позбавлена можливості ефективно використовувати господарські приміщення для задоволення державних та суспільних потреб. Втрутившись у ситуацію, прокурори у суді домоглися передачі об’єктів нерухомості у комунальну власність.

Читати також: Зеленського просять заборонити в Україні Тik-Tok

Джерело: Пресслужба Волинської обласної прокуратури