Порошенко подякував послам Великої Сімки за захист «Прямого» каналу від переслідувань - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Порошенко подякував послам Великої Сімки за захист «Прямого» каналу від переслідувань

Петро Порошенко зустрівся з журналістами телеканалу.

Фото Прямий.

Порошенко подякував послам Великої Сімки за захист «Прямого» каналу від переслідувань

Петро Порошенко подякував міжнародним партнерам України за захист свободи слова і, зокрема, телеканалу «Прямий» від переслідувань з боку влади

Під час зустрічі з колективом телеканалу Порошенко вкотре закликав владу припинити тиск на «Прямий» і закрити ганебні кримінальні справи.

Порошенко вкотре закликав владу припинити тиск на «Прямий» і закрити ганебні кримінальні справи.

«Я хотів подякувати нашим міжнародним партнерам. Тому що якби не вони, якби не захист свободи слова в резолюції Європейського Парламенту, якби не тверда позиція Європейської Комісії, якби не тверда позиція послів країн Великої Сімки, Європейського Союзу – звичайно ж меседжі про необхідність підтримки свободи слова до них би не дійшли», – наголошує Порошенко.

Він наголосив, що більше півтора року журналісти перебувають під шаленим тиском з боку силовиків. «За 18 місяців вони мали перевірити дурницю, яку писав Портнов, і прийняти процесуальне рішення про закриття абсолютно брутальних, негідних України кримінальних справ проти «Прямого» каналу. І ми ще раз звертаємося з проханням – не ганьбіться і закрийте кримінальні справи проти найбільш ефективного проукраїнського лідера інформаційного ринку Прямого каналу», – резюмує Петро Порошенко.

Читайте також Порошенко закликав «Прямий» канал і далі зберігати проукраїнський курс​.

Джерело: Прямий.